Centrála BA: 0948 161 393
Pobočka BB: 0948 131 990
Pobočka VY: 0915 613 616
Pobočka RS: 0948 153 363
Pobočka Svit: 0948 688 188

Október patrí medzi najstrašidelnejšie mesiace v roku a halloweenskou výzdobou čoraz viac žijú podniky aj u nás na Slovensku. Buďte lepší, ako vaša konkurencia a doprajte svojim zákazníkom výnimočný zážitok v podobe hrôzostrašných dekorácií, kostýmov či špeciálneho menu, čo jednoznačne motivuje ľudí k tomu, aby sa k vám vrátili a rozprávali o tom “peckovom podniku s halloweenskymi ozdobami” aj svojim priateľom.

 

 

Halloweenska výzdoba a dekorácie 

Strašidelná výzdoba na Halloween je to prvé, čo zákazníci uvidia, keď vstúpia do vášho podniku, a my teda rozhodne odporúčame niečo, čo bude dostatočne nápadné a výrazné, že to pritiahne aj ľudí z ulice. 

Halloweenske ozdoby si môžete kúpiť alebo aj vyrobiť sami, záleží od levelu vašej kreativity a času, ktorý chcete do výzdoby investovať. Ak sa chcete radšej vybrať tou rozkošnou a jednoduchou cestou, nezabudnite na tekvice (vyrezávané alebo umelé), duchov, netopierov, sviečky, kostlivcov, možno pavučiny a pavúkov, ak sa teda nebojíte, že by mohli niektorí vaši hostia trpiaci arachnofóbiou protestovať. 

V prípade, že sa nebojíte zájsť za hranicu a vašim zákazníkom naozaj nahnať strach, tak do halloweenskej výzdoby rozhodne zapojte krv. Nezabudnite, že tej počas Halloweenu nikdy nie je dosť, a pokojne k tomu pridajte náhrobky, lebky, upírov, vlkolakov či mozog milujúce zombie. V takomto prípade sa riaďte pravidlom – čím nechutnejšie, tým lepšie – a verte tomu, že vaši zákazníci budú o vašej halloweenskej výzdobe rozprávať ešte veľmi dlho. 

Nezabudnite, že svojich zákazníkov zaujmete i malými detailmi, preto určite dbajte na to, aby sa aj prestieranie na stoloch nieslo v duchu Halloweenu. 

 

Halloweenske akcie a zľavy

Ľudia milujú špeciálne akcie a zľavy počas sviatkov a Halloween teda rozhodne nie je žiadnou výnimkou. Zaujmite ich nielen výškou zľavy, ale aj prezentáciou a kreativitou. 

Zákazníci si objednajú niečo zo špeciálneho halloweenskeho menu? Dajte im zľavu 31% na ďalší creepy dezert podľa ich výberu. Zaplatia u vás viac ako 100€? Dajte im 10€ dole z účtu. Majú chuť dať si nejaký z vašich krvilačných drinkov? Zaveďte u vás každodennú strašidelnú hodinku, kedy budete drinky ponúkať o niekoľko percent lacnejšie. 

Myslite na to, že veľa zákazníkov organizuje halloweenske párty u seba doma, kam objednávajú veľké množstvo jedla a drinkov. Ak chcete, aby si vybrali práve váš podnik, určite nezabudnite na množstevné zľavy na vaše párty sady, čo ich určite motivuje objednať práve u vás. 

 

Aj halloweenske kostýmy môžu byť ozdobou

Čo neodmysliteľne patrí k Halloweenu? No predsa kostýmy! A kto by mal mať tie kostýmy oblečené? No predsa vaši zamestnanci! Nemusí to byť nič komplikované, ani náročné, no sme si istí, že zákazníci jednoznačne ocenia, keď ich bude obsluhovať niekto v tematickom halloweenskom kostýme. 

Ak chcete svojich zamestnancov motivovať k tomu, aby si nejaký kostým obliekli, pokojne im pripravte súťaž o najlepší kostým člena tímu a toho na konci hlasovania odmeňte. 

 

Vyzdobte a spestrite Halloweenske menu alebo nápojový lístok

Limitovaným halloweenskym menu rozhodne pritiahnete nových zákazníkov, no takisto potešíte aj tých stálych, ktorých tematická zmena určite poteší. Na vytvorenie špeciálneho menu máte hneď niekoľko možností, ako je napríklad pridanie jedál s typickými sezónnymi chuťami – tekvica, škorica, jablko; alebo môžete dezerty skrášliť halloweenskymi ozdobami. 

Takisto si však môžete vybrať aj jednoduchšiu cestu a nemusíte do menu pridávať žiadne špeciality, no stačí, ak vytvoríte limitku a zmeníte názvy vašich stálych jedál na niečo nápadité – názvy hororových filmov, výroky z halloweenskych klasík či premenujete svoje jedlá na niečo strašidelné, čo bude vašim zákazníkom naháňať hrôzu.

 

21000+

Produktov

1500+

Zákazníkov

Prihláste sa k odberu newslettera

 

Sledujte nás

Vážení návštevníci, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu súhlasíte s ich používaním. Čítať viac. Súhlasím